products

4W 0.25GPM 304 System oczyszczania wody ultrafioletowej ze stali nierdzewnej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Coprite
Orzecznictwo: GS,CB,CE,ISO9001
Numer modelu: KK-UV-4W
Minimalne zamówienie: 150sets
Cena: 10-50 USD / SET
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk dziennie
Szczegóły informacji
Żywotność lampy: 8000 godzin typu: 4W
Awaria lampy: LED materiał: 304 ze stali nierdzewnej
Napięcie: 110 / 220v 50/60 Hz Ogólny wymiar: φ51 * 200mm
High Light:

sterylizator światła z tworzywa sztucznego

,

sterylizator UV ze stali nierdzewnej


opis produktu

KK-UV-4W Sterylizator ultrafioletowy ze światłem UV do oczyszczania wody


Dane techniczne:

Struktura sprzętu
1). lampa ultrafioletowa
2). Obudowa ze szkła kwarcowego
3). Zasilanie balastu
4) Korpus ze stali nierdzewnej .304
    

Rodzaj
KK-UV-4W
czysta woda
0,056 t / h 0,25 GPM
woda z kranu
0,044 t / h 0,25 GPM
żywotność lampy (godz.)
8000
Dawka UV (uW-sec / cm2)
> 30000
wolty
110-130
200-240
jednostka elektryczna
Hz: 50/60
Wats: 4w
awarię lampy
DOPROWADZIŁO
całkowity wymiar (mm)
φ51 * 200mm
materiał powłoki (nierdzewny)
304 #
rozmiar wlotu / wylotu)
1/4 ''
Uszczelka
28 sztuk / karton
Pomiar: 52,5 * 35 * 47 CM
waga: 22,5 kg
Zapłata
T / T, western union, L / C
przystań
Port NingboCechy:
1) Lampa UV o wysokiej mocy
2) Polerowane komory ze stali nierdzewnej
3) Zwarta konstrukcja, pozwalająca na szerokie zastosowanie
4) Prosta i łatwa instalacja
5) Maksymalna moc UV z najwyższej jakości pokrowcem kwarcowym
6) Łatwa konserwacja
7) Ekologiczny sposób ochrony wody bez skutków ubocznych

Elektroda z gorącą katodą, ciepły rozruch, średnia długość życia do 8000 godzin; elektrody i rura ze szkła kwarcowego po specjalnej obróbce, wydłużona żywotność lampy, lepsza konserwacja promieniowania UV. Istnieją odpowiednio dwie lampy, o wewnętrznej średnicy 22 mm i 20 mm kombinacji rurowej kurtki kwarcowej. Wysokie lampy ozonowe mogą wytwarzać hydroksyl w wodzie, rozkład materii organicznej, zmniejszając TOC.


Zalety

Sterylizator ultrafioletowy do oczyszczania wody / prądu nadprądowego producent dostarcza sterylizator sterylizator UV sterylizator UV Sterylizator ze stali nierdzewnej jako główne materiały, z wysokiej jakości rurką kwarcową do obudowy, z wysokowydajną lampą sterylizacyjną niskotemperaturową kwarcem uv, bakteriobójczą mocą, długą żywotnością, stabilnym i niezawodnym bieg, wydajność sterylizacji 99% lub wyższa, żywotność lampy z importu 8000 godzin lub więcej, była szeroko stosowana w medycynie, żywności, napojach, życiu, elektronice i innych dziedzinach.


Aplikacje:
Sterylizacja jest stosowana do wody, wody w gospodarstwie domowym, wody zjonizowanej, wody, medycznego i innych zbiorników wodnych; urządzenia do uzdatniania wody; fotokatalizator fotokatalityczna degradacja materii organicznej w ściekach, oczyszczanie ścieków.
Z lampą bakteriobójczą UV; bakterie w wodzie według Athenagorasa, bakterii Basry, Salmonelli, a więc całe zabijanie, z serca bakterii w wodzie, ale już nie zagrożenie dla naszego życia ... może zakraść się w centrum 360-stopniowej skuteczności sterylizacji wody równa trzykrotnie lampa bakteriobójcza wody.
Paul może wyeliminować glony w wodzie, efekt jest znaczący i łatwy w użyciu. Praktyczne w: różnej wielkości filtracja wędkarska, uzdatnianie wody, duże i małe baseny, basen, spa i inne efekty sterylizacji do 99% -99,99%.
Pasmo ultrafioletowe w paśmie C wymienia kilka typowych bakterii, a wirusy w czasie sterylizacji generalnie znajdują się w ciągu jednej sekundy. Tradycyjne metody dezynfekcji chlorem, ozonem i inne metody dezynfekcji chemicznej w celu uzyskania efektu dezynfekcji ultrafioletem zazwyczaj wymagają 20-1 minut.Środki ostrożności i instrukcje użytkowania
1). Promieniowanie ultrafioletowe nie może być bezpośrednio na skórze ciała;
2). Promieniowanie ultrafioletowe w środowisku pracy temperatura i wilgotność mają pewne wymagania: ponad 20 ℃, intensywność promieniowania jest bardziej stabilny; między 5 ~ 20 ℃, ze wzrostem temperatury w intensywności promieniowania; wilgotność względna poniżej 60%, zdolność sterylizacji, wilgotność zwiększona do 70%, wrażliwość drobnoustrojów na redukcję promieniowania UV, wilgotność zwiększona do 90%, bakteriobójczy spadek o 30% do 40%.
3). Gdy woda jest dezynfekowana, grubość warstwy wody powinna być mniejsza niż 2 cm, woda wypływa z czasem, aby przyjąć 90000 UW.S / cm2 lub więcej dawki promieniowania, aby osiągnąć skuteczną dezynfekcję wody.
4). Lampa UV i obudowa pyłu i oleju, będą utrudniać przepuszczanie światła ultrafioletowego, które powinno często (zwykle raz w tygodniu) zamieniać w alkohol, aceton, ściereczkę amoniakalną.
5). Rozpoczęcie lampy, ogrzewanie do stanu ustalonego trwa kilka minut, wyższe napięcie na zaciskach. Zamknij natychmiast, jeśli ponownie otworzysz, często trudniej będzie zacząć, i łatwo uszkodzić lampę i skrócić żywotność lampy, generalnie nie należy rozpoczynać.


Szczegóły kontaktu
sunny sun

Numer telefonu : +8618758414299

WhatsApp : +kokowaterpurifier